rozwiązania

PLUM ELEKTRONIKA
jesteśmy częścią
wielkich projektów

Produkujemy elektronikę przemysłową do rozwiązań pomiarowych w gazownictwie. Dostarczamy kompletne rozwiązania metrologiczne i telemetryczne dla przemysłu gazu ziemnego. Wykorzystujemy technologię, która umożliwia cyfryzację dystrybucji gazu.

Naszym celem jest wsparcie technologiczne dla rozwoju bezpiecznego i efektywnego przesyłu i dystrybucji gazu ziemnego. Nasze rozwiązania przyczyniają się do optymalizacji procesów, ograniczenia emisji gazu i poprawy bezpieczeństwa instalacji naszych klientów.

nasze
rozwiązania

Poznaj naszą propozycję opomiarowania i telemetryzacji sektora gazu ziemnego.

zarządzanie
stacją redukcyjno-pomiarową

Rozwiązanie umożliwiające podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz niezawodności działania, a także ogranicza nakłady eksploatacyjne instalacji redukcji ciśnienia w procesach przesyłu i dystrybucji gazu ziemnego.

czytaj więcej

zdalny odczyt zużycia gazu
oraz rejestracja mocy szczytowej

Rozwiązanie, które taryfikuje profil konsumpcji oraz zapewnia zdalny odczyt zużycia paliwa gazowego z gazomierzy.

czytaj więcej

monitoring
sieci gazowej

Kompleksowe rozwiązanie do monitorowania stanu sieci dystrybucji gazu.

czytaj więcej

systemy pomiarowe
dla przemysłu

Korektory oraz przeliczniki objętości do gazomierzy, przepływomierzy turbinowych, rotorowych, ultradźwiękowych, masowych, zwężkowych.

czytaj więcej

dlaczego warto
wybrać nasze rozwiązania pomiarowe

Dostarczamy kompletne rozwiązania metrologiczne i telemetryczne dla przemysłu gazu ziemnego. Produkty są rozwijane zgodnie z potrzebami i standardami technicznymi instalacji i klienta. Współpraca z nami to oprócz produktów, pełen pakiet usług dodatkowych takich jak: działania marketingowe oraz dedykowane szkolenia od działu technicznego.

kompleksowe podejście
do całego procesu wdrożenia

dostarczamy dopracowany technicznie produkt,
zapewniający zdalny transfer danych z systemu,
pracujący w trybie bateryjnym

organizujemy
dedykowane szkolenia techniczne

udzielamy
wsparcia marketingowego

łatwa konfiguracja i obsługa
poprzez dedykowane interfejsy komunikacyjne,
systemy webowe i aplikacje mobilne

stawiamy na partnerstwo biznesowe,
czyli pomagamy rozwiązywać problemy techniczne
i wyzwania technologiczne

etapy
współpracy

W PLUM pracujemy zwinnie i transparentnie. W naszych codziennych działaniach kierujemy się zasadą elastycznego zarządzania projektami. Skupiamy się na osiąganiu celów, aktywnie uczestniczymy w każdym projekcie, a fundamentem naszej komunikacji i współpracy są wzajemny szacunek, zaufanie i wiarygodność. Dzięki temu efektywnie i szybko wdrażamy nasze rozwiązania.

Ustalenie
założeń technicznych

krok 1.
Szczegółowo uzgadniamy specyfikacje techniczne.

Udoskonalenie
produktu

krok 2.
Dopracowujemy sprzęt i oprogramowanie przy współpracy z działem R&D.

Realizacja
zamówienia

krok 3.
Rozpoczynamy produkcję Twojego urządzenia.

Wdrożenie
urządzenia

krok 4.
Oferujemy dedykowane szkolenia techniczne i wdrożeniowe.

Wsparcie
posprzedażowe

krok 5.
Wspieramy technicznie, serwisowo i marketingowo.

dla kogo
tworzymy nasze rozwiązania

operatorów dystrybucji gazu

operatorów przesyłu gazu

dostawców sprzętu pomiarowego

odbiorców komercyjnych

Masz pytania?
Wypełnij formularz i opisz jak możemy Ci pomóc.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.