rozwiązania

PLUM ELEKTRONIKA
jesteśmy częścią
wielkich projektów

Produkujemy elektronikę przemysłową do rozwiązań pomiarowych w gazownictwie. Dostarczamy kompletne rozwiązania metrologiczne i telemetryczne dla przemysłu gazu ziemnego. Wykorzystujemy technologię, która umożliwia realizację zdalnej transmisji i odczytu danych z urządzeń pomiarowych gazu ziemnego.

Nasze produkty są rozwijane zgodnie z potrzebami i standardami technicznymi instalacji i klienta. Naszym celem jest zapewnienie zdalnej i skutecznej obsługi procesu przesyłu gazu ziemnego. Nasza elektronika przyczynia się do optymalizacji procesów, znacznych oszczędności zużycia gazu i zwiększenia konkurencyjności rynkowej naszych klientów.

nasze
rozwiązania

Poznaj naszą propozycję opomiarowania i telemetryzacji sektora gazu ziemnego.

zarządzanie
stacją redukcyjno-pomiarową

Rozwiązanie zaprojektowane z myślą o odbiorcach konsumujących znaczne ilości gazu ziemnego w procesach technologicznych. Wbudowany modem telemetryczny zapewnia zdalne przesyłanie danych pomiarowych do systemów informatycznych.

czytaj więcej

zdalny
odczyt zużycia gazu

Kompaktowe rozwiązanie telemetryczne, które rejestruje i transmituje dane przepływu gazu zmierzonego przez współpracujące gazomierze, eliminujące konieczność lokalnych odczytów gazomierzy.

czytaj więcej

monitoring
sieci gazowej

Niezwykle intuicyjne i kompleksowe rozwiązanie do kontrolowania pracy i ciśnienia sieci dystrybucji gazu ziemnego, które daje możliwość pełnej telemetryzacji i monitoringu.

czytaj więcej

systemy pomiarowe
dla przemysłu

Rozwiązanie z Flow computer MacMAT IV i IVE, dedykowane są do przemysłowych systemów pomiarowych gazu ziemnego. Dzięki komunikacji cyfrowej typu HART, urządzenie zainstalowane na gazociągu, w łatwy sposób komunikuje się z przetwornikami ciśnienia i temperatury.

czytaj więcej

dlaczego warto
wybrać nasze rozwiązania pomiarowe

Dostarczamy kompletne rozwiązania metrologiczne i telemetryczne dla przemysłu gazu ziemnego. Produkty są rozwijane zgodnie z potrzebami i standardami technicznymi instalacji i klienta. Współpraca z nami to oprócz produktów, pełen pakiet usług dodatkowych takich jak: działania marketingowe oraz dedykowane szkolenia od działu technicznego.

kompleksowe podejście
do całego procesu wdrożenia

dostarczamy dopracowany technicznie produkt,
zapewniający zdalny transfer danych z systemu,
pracujący w trybie bateryjnym

organizujemy
dedykowane szkolenia techniczne

udzielamy
wsparcia marketingowego

łatwa konfiguracja i obsługa
poprzez dedykowane interfejsy komunikacyjne,
systemy webowe i aplikacje mobilne

stawiamy na partnerstwo biznesowe,
czyli pomagamy rozwiązywać problemy techniczne
i wyzwania technologiczne

etapy
współpracy

W PLUM pracujemy zwinnie i transparentnie. W naszych codziennych działaniach kierujemy się zasadą elastycznego zarządzania projektami. Skupiamy się na osiąganiu celów, aktywnie uczestniczymy w każdym projekcie, a fundamentem naszej komunikacji i współpracy są wzajemny szacunek, zaufanie i wiarygodność. Dzięki temu efektywnie i szybko wdrażamy nasze rozwiązania.

Ustalenie
założeń technicznych

krok 1.
Szczegółowo uzgadniamy specyfikacje techniczne.

Udoskonalenie
produktu

krok 2.
Dopracowujemy sprzęt i oprogramowanie przy współpracy z działem R&D.

Realizacja
zamówienia

krok 3.
Rozpoczynamy produkcję Twojego urządzenia.

Wdrożenie
urządzenia

krok 4.
Oferujemy dedykowane szkolenia techniczne i wdrożeniowe.

Wsparcie
posprzedażowe

krok 5.
Wspieramy technicznie, serwisowo i marketingowo.

dla kogo
tworzymy nasze rozwiązania

gazowni

operatorów przesyłu gazu

dostawców sprzętu pomiarowego

odbiorców komercyjnych

Masz pytania?
Wypełnij formularz i opisz jak możemy Ci pomóc.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.