zarządzanie
stacją redukcyjno-pomiarową

PLUM ELEKTRONIKA
jesteśmy częścią
wielkich projektów

zarządzanie stacją redukcyjno-pomiarową
z przelicznikiem objętości gazu MacBAT 5

Rozwiązanie umożliwia podniesienie poziomu bezpieczeństwa, niezawodności działania oraz ogranicza nakłady eksploatacyjne instalacji redukcji ciśnienia w procesach przesyłu i dystrybucji gazu ziemnego.

Wbudowany modem telemetryczny zdalnie przesyła dane pomiarowe do systemów informatycznych operatora sieci gazowej. Nie wymaga instalacji solarnych przy braku przyłącza zasilającego 230V.

kompleksowe rozwiązanie do pomiaru i telemetrii gazu

Nasze urządzenia standardowo wyposażamy w znane interfejsy komunikacyjne do wiodących producentów gazomierzy. Zapewniamy
kompatybilność przez wiele lat eksploatacji systemu pomiarowego.

Rozwiązanie można rozszerzyć o współpracę z urządzeniem MacREJ 5 do monitorowania pracy układu redukcji ciśnienia gazu.

korzyści

 • korekcja objętości do każdego typu gazomierza bez względu na ciśnienie, typ, czy rodzaj mieszaniny gazu
 • zbieranie informacji diagnostycznych z czujników binarnych, wbudowanych czujników ciśnienia i temperatury, podłączonych czujników cyfrowych oraz dołączonych urządzeń, takich jak nawanialnia czy chromatograf procesowy
 • intuicyjna konfiguracja i kontrola pracy urządzeń

dlaczego warto
wybrać nasze rozwiązanie

kompleksowe podejście
do całego procesu wdrożenia

dostarczamy dopracowany technicznie produkt, zapewniający zdalny transfer danych z systemu, pracujący w trybie bateryjnym

tworzymy dedykowane
szkolenia techniczne

udzielamy
wsparcia marketingowego

łatwa konfiguracja i obsługa
poprzez dedykowane interfejsy komunikacyjne,
systemy webowe i aplikacje mobilne

stawiamy na partnerstwo biznesowe,
czyli pomagamy rozwiązywać problemy techniczne
i wyzwania technologiczne

proces
współpracy

Zapewniamy wsparcie techniczne oraz merytoryczne, na każdym etapie współpracy i wdrożenia.

Ustalenie założeń technicznych

krok 1.
Szczegółowo uzgadniamy specyfikacje techniczne.

Udoskonalenie
produktu

krok 2.
Dopracowujemy sprzęt i oprogramowanie przy współpracy z działem R&D.

Realizacja
zamówienia

krok 3.
Rozpoczynamy produkcję Twojego urządzenia.

Wdrożenie
urządzenia

krok 4.
Oferujemy dedykowane szkolenia techniczne i wdrożeniowe.

Wsparcie
posprzedażowe

krok 5.
Wspieramy technicznie, serwisowo i marketingowo.

nasze rozwiązanie
przeznaczone jest dla:

gazowni

operatorów przesyłu gazu

dostawców sprzętu pomiarowego

odbiorców komercyjnych

produkty

Dowiedz się więcej o produktach wykorzystanych w tym rozwiązaniu.

MacBAT 5

Elektroniczny przelicznik objętości gazu

ConfIT! przeliczniki objętości

Aplikacja do konfiguracji przeliczników

eWebTEL

System akwizycji danych pomiarowych

OptoBTEx

Interfejs optyczny

MacREJ 5 R

Elektroniczny rejestrator objętości gazu

MacREJ 5

Elektroniczny rejestrator objętości, ciśnienia i temperatury gazu

Masz pytania?
Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować.

  Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

  Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.